O projekte

Najlukratívnejšia lokalita v meste Ružomberok poskytne ešte viac priestoru na bývanie!

Lokalita Malé Tatry je žiadanou voľbou na bývanie nielen pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny s deťmi či tých skôr narodených. O jej popularite svedčí neutíchajúci záujem a dopyt, ktorý vysoko prerastá ponuku. Vďaka novému projektu sa však dvere do Malých Tatier otvoria novým obyvateľom!

galéria

Rezidencia Prestige Malé Tatry

Projekt Rezidencia Prestige Malé Tatry je treťou etapou výstavby v tejto exkluzívnej lokalite, ktorá je zastrešená architektonickou kanceláriou  A3UM 21, s.r.o. a developerskou spoločnosťou NELLY Consulting, s.r.o. . Investor už ďalšie etapy neplánuje, a tak je Rezidencia Prestige Malé Tatry poslednou príležitosťou k bývaniu v Malých Tatrách.

Ide priam o dokonalé miesto pre bývanie – poskytuje jedinečný a všadeprítomný dotyk prírody, no taktiež vynikajúcu dostupnosť centra mesta a občiansku vybavenosť prakticky za rohom. Je tak ideálnou voľbou pre rodiny, aktívnych ľudí či úspešných profesionálov.

Projekt Rezidencia Prestige Malé Tatry si kladie za úlohu pomôcť stagnujúcemu trhu s bývaním v meste Ružomberok. Ponúkne tak 4-poschodový bytový dom s 21 bytovými jednotkami od 1-izbových až po 5-izbové. Tento rezidenčný súbor bude symbiózou modernej architektúry, príťažlivého dizajnu a vysokej kvality, vďaka čomu uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vítaným BONUSOM budú polyfunkčné priestory, garáž a až 23 miest na parkovanie!

Plánovaná finalizácia tohto očakávaného projektu je v druhom polroku 2022.

kontakt

pokojná a žiadaná lokalita

vlastné bývanie v obklopení prírody

jedinečná architektúra, moderný dizajn a kvalitné materiály

dokonalá občianska vybavenosť

Podlahové vykurovanie vo všetkých izbách

Projekt Rezidencia Prestige Malé Tatry je poslednou možnosťou bývania v Malých Tatrách. Spája to najlepšie, čo v Ružomberku máme a otvára dvere všetkým, od tých najmladších až po najstarších. Pokojné bývanie, čistý vzduch, dokonalé miesto – veríme, že ste práve našli svoj vysnívaný domov.

Rezidencia Prestige Malé Tatry čaká práve na vás – využite túto príležitosť!

Táto stránka používa cookies, jej prehliadaním súhlasite s ich použitím.